سمپاشی مورچه

وجود مورچه در منزل برای کودکان و حیوانات واقعا موجب آزار است . شرکت سمپاشی که بهترین سم را در اختیار دارد شرکت سم پاشی سلامت گستر مبین است که که باعث خلاص شدن از شر این حشره می گردد . در صورت سمپاشی منزل به صورت نامناسب آنها به محل خود باز می گردند و موجب پراکندگی آنها در محل های گوناگون منزل می شوید.

سمپاشی مورچه

چه سمی برای مورچه خوبه ؟

سمپاشی باید به صورتی باشه که کلنی مورچه ها هم از بین برود که به صورت شیمیایی ، ارگانیک و بیولوژیکی انجام می شود . قبل از خرید سم مورچه باید در نظر داشت که بهترین راه از بین بردن مورچه در منزل چیست ؟ چه پارامتری باید لحاظ شود، از نظر سلامت افراد و سالم ماندن وسایل منزل ، میزان بو و شست و شو و…

چند ساعت بعد از سمپاشی منزل باید از منزل دور ماند؟

باید توجه داشت زمان سمپاشی حشرات افراد ساکن در منزل به مدت 24 الی 48 ساعت در صورت استفاده سمپاشی مایع دور باشند تا زمانیکه سم خشک شود و بویی د رمنزل باقی نماند که بستگی به نوع سم مصرفی دارد.

چگونه از ورود مورچه به منزل جلوگیری کنیم؟

1)مواد غذایی ریخته شده در محیط خانه را تمیز کنیم

2)زباله ها در کیسه های دردار مخصوص حمل زباله قرار دهیم

3)برطرف کردن عواملی که باعث ایجاد رطوبت در محیط میشوند

4)پرکردن تمام درزها و شکاف ها با مصالح مناسب

5)بهسازی محیط

بهترین شرکت خدماتی که سمپاشی مورچه را به صورت تضمینی در یک مرحله انجام میدهد ، شرکت سم پاشی سم افشان سلامت گستر مبین است که با تماس با این شرکت مجوز دار از خدمات آنها بهره مند بشوید

چگونه از شر مورچه‌ها خلاص شویم؟

از بین بردن منابع غذایی آنها و استفاده از خدمات شرکت سمپاشی مجوزدار.

چه چیزی باعث جذب مورچه به خانه شما میشود؟

وجود مواد غذایی و آب و مواد شیرین.

محل زندگی مورچه‌ها کجاست؟

معمولا زیر دیوارها و نقاط خشک منزل، قسمتهای ورود لوله‌ها از طبقات دیگر.

آیا سرکه مورچه را از بین میبرد؟ خیر

آیا وجود مورچه به این معنی است که منزل شما کثیف است؟ خیر آنها از چربی و مواد غذایی تغذیه می کنند.

مراحل کار به این صورت است که تمامی نقاط آلوده به همراه نقاطی که توسط تکنسین ها بازرسی می شوند باید سمپاشی شود. استفاده از سموم موثر مخصوص داروها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بعد از سمپاشی هم ممکن است تعداد اندکی لارو مشاهده شود و چون سموم مصرفی ما ماندگاری خوبی دارند، آنها هم از بین می روند و حتی بر کاهش جمعیت سوسک ها تاثیر بسزایی دارد.

مورچه‌ها می توانند باکتریها، پاتوژنها و انگلها را روی بدن خود حمل کنند و آنها را وارد منزل شما بکنند؛ از جمله کلیه‌ی سطوح ظروف آشپزخانه، تجهیزات فراوری غذا، هنگامی که هوا رو به گرمی می رود فعالیت آنها بیشتر شده و در جست و جوی غذایی هستند.

آنها به محصولات باغی از طریق تغذیه از میوه‌ها و شاخه‌ها و جوانه‌های گیاهان آسیب وارد می کنند. هجوم مورچه‌ها معمولا با ورود یکی از آنها از طریق پنجره و در و شکاف دیوار شروع می شود.

چرا از یک شرکت سمپاشی معتبر برای نابودی و ریشه کنی مورچه ها استفاده کنیم؟

شرکت ما نقاط اصلی ورود مورچه را شناسایی کرده و بهترین روش را در جهت حذف کلنی آنها استفاده می کند.

قبل از سمپاشی مورچه چه اقداماتی لازم است؟

  1. به هیچ عنوان از سم های موجود در فروشگاه ها استفاده نکنید و باعث پخش شدن آنها نشوید تا شناسایی محدوده فعالیت آنها برای کارشناسان ما آسان باشد. حتما قبل از انجام عملیات سمپاشی فرش ها و کف سالن و اتاقها را جارو بزنید.

بعد از انجام عملیات سمپاشی چه اقداماتی انجام دهیم؟

  1. اجازه بدهید تا سموم مصرفی در منزل خشک گردند و محیط خالی از بو باشد. تا یک ماه از نظافت مکان های سمپاشی شده اجتناب کنید. حیوانات خانگی را تا زمانی که سموم خشک نشده است وارد محیط نکنید.